تکنولوژی میکرودرم ابریژن

تکنولوژی میکرودرم ابریژن بر اساس سایش سطحی پوست از طریق تماس ذرات پودر اکسید آلومینیوم با پوست است. پودر اکسید آلومینیوم با سرعت بالا بر سطح پوست تماس می یابد و پس از برداشتن لایه ای از سلول های مرده ی پوست و منافذ بسته ی پوست، با مکش ایجاد شده توسط دستگاه از سطح پوست جمع آوری شده و در مخزن مجزائی ذخیره می شود. از این روش در درمان چین و چروک های سطحی پوست و شفاف سازی پوست استفاده می شود ولی در ازبین بردن لکه های پوستی ناشی از بارداری یا لکه های ارثی و عمیق چندان مؤثر نیست.

میکرودرم

همچنین از این روش می توان در درمان خال های مسطح ناشی از افزایش سن و تماس زیاد با نور خورشید، منافذ باز و متسع شده ی پوست و اسکارهای ناشی از آکنه یا سایر آسیب های پوستی سود جست. میکرودرم ابریژن در پوست های چرب با از بین بردن لایه ی چربی و در پوست های خشک با تحریک غدد سباسه که وظیفه ی چرب کردن پوست را دارند، باعث تعادل وضعیت ظاهری پوست می گردد و همچنین راه نفوذ داروهای موضعی به لایه های زیرین پوست را هموار می سازد و اثرات داروهائی از قبیل روشن کننده ها یا داروهای ضدآکنه ی موضعی را تا چند برابر افزایش می دهد.

درباره پزشک

دکتر مهرناز تولایی سال 1368 وارد دانشکده پزشکی و سال 1376 وارد دوره تخصص پوست ، مو و زیبایی این دانشگاه شدند.

ایشان پس از اتمام دوره تخصصی و دریافت بورد تخصصی خود در سال 1380 ، از همان سال فعالیت های پزشکی خصوصی خود را آغاز نمودند. و علاقه زیاد همراه با مهارت و هنر ایشان در جراحی های زیبایی باعث شد که در حال حاضر ایشان جزو شناخته شده ترین متخصصین پوست ، مو و زیبایی کشور می باشند.

خدمات مطب

خدماتی که در مطب به بیماران گرامی ارئه میشود شامل:

تماس با پزشک

آدرس مطب: خیابان احمد آباد ، محتشمی ، ساختمان 33
تلفن مطب : 051-38450156- 09155802270
ساعات پذیرش : روزهای زوج از ساعت 6 عصر تا 8و نیم

آدرس کلینیک: مشهد، سناباد ، نرسیده به چهارراه کلاهدوز
تلفن کلینیک : 051-38451586- 09155802270
ساعات پذیرش : صبح ها از ساعت 9 تا 12

ایمیل: info@drmehrnaztavallaee.com
اینستاگرام :    dr.mehrnaztavallaee