درمان رفع گودی چشم

بسیاری از افراد به صورت ذاتی و برخی در ر اثر افزایش سن و یا عوامل دیگر ، چربی زیر چشم را از دست می دهند . کاهش چربی در این ناحیه ظاهر خسته و افسرده به فرد می هد که خوشایند نیست . بنابراین طبیعی است که اینگونه افراد در جستجوی روش درمانی مناسب برای رفع این مشکل خود می باشند .یکی از روش های مناسب در جهت  رفع این مشکل استفاده از چربی بدن خود فرد است بدین صورت که از  ناحیه ران چربی برداشت شده و در محل مورد نظر یعنی ناحیه زیر چشم تزریق می شود .

در یک مطالعه که در مرکز پزشکی آلبانی نیویورک انجام شد و در مجله جراحی پلاستیک صورت آرکایو منتشر گردید و تزریق چربی در 99 نفر در ناحیه زیر چشم انجام شد از این افراد عکس های کنترل طی چند سال گرفته شد.95 درصد آنها بهبودی قابل توجهی را ذکر کردند . اعتقاد بر این است که تزریق چربی  یک ایده خوب برای افرادی است که می خواهند ظاهری طبیعی و جوان تر درد ناحیه زیر چشم داشته باشند .

ماندگاری چربی با عواملی چون ، افزایش سن ، مصرف سیگار و یا فعالیت های ورزشی شدید ، کاهش می یابد . به هر حال چون این روش ، ظاهری طبیعی و شاداب تر برای فرد ایجاد میکند و از چربی خود فرد استفاده شده است ، تعداد افرادی که این روش را انتخاب می کنند رو به افزایش است . با توجه به اینکه ناحیه زیر چشم ، ناحیه ای حساس است این عمل باید خیلی دقیق و توسط پزشک متخصص و در مراکز درمانی معتبر انجام شود.

درباره پزشک

دکتر مهرناز تولایی سال 1368 وارد دانشکده پزشکی و سال 1376 وارد دوره تخصص پوست ، مو و زیبایی این دانشگاه شدند.

ایشان پس از اتمام دوره تخصصی و دریافت بورد تخصصی خود در سال 1380 ، از همان سال فعالیت های پزشکی خصوصی خود را آغاز نمودند. و علاقه زیاد همراه با مهارت و هنر ایشان در جراحی های زیبایی باعث شد که در حال حاضر ایشان جزو شناخته شده ترین متخصصین پوست ، مو و زیبایی کشور می باشند.

خدمات مطب

خدماتی که در مطب به بیماران گرامی ارئه میشود شامل:

تماس با پزشک

آدرس مطب: خیابان احمد آباد ، محتشمی ، ساختمان 33
تلفن مطب : 051-38450156- 09155802270
ساعات پذیرش : روزهای زوج از ساعت 6 عصر تا 8و نیم

آدرس کلینیک: مشهد، سناباد ، نرسیده به چهارراه کلاهدوز
تلفن کلینیک : 051-38451586- 09155802270
ساعات پذیرش : صبح ها از ساعت 9 تا 12

ایمیل: info@drmehrnaztavallaee.com
اینستاگرام :    dr.mehrnaztavallaee